ana sayfa | hakkımızda | referanslar | iletişim
 
Saunanın ahşap bir odadan daha fazlası olduğu bilinciyle, binlerce yıllık bir kültürü Türkiye’ ye doğru tanıtmanın sorumluluğu...

Sauna kültürünü yaşatıyoruz

Escale Sauna, ahşap sektöründeki 50 yıllık birikimin getirdiği tecrübe ile ÖZDEMİR ORMAN ÜRÜNLERİ tarafından üretilmektedir.10 yılı aşkın süredir Türkiye de sauna kültürüne ESCALE markası ile katkıda bulunan Özdemir Orman Ürünleri, kaliteden ödün vermek için hiçbir mazeretin olamayacağına inanmaktadır.

Faydalı Bilgiler

Bağlantılar

Tasarım / Kodlama : NormWorks
Sayaç : 38 / 324806

Firmamız


Özdemir Orm. Ürn. San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız ilk olarak 1960 yılında kereste ticareti yapan firma olarak kurulmuştur. 1987 yılında lambri ve rabıta imalatına uygun makine parkı kurarak Ankara’daki ilklerden olmuştur. 1989 yılında şirketleşerek bugünkü ismini almıştır

1987 yılından sonra ürün portföyünü genişletmeye başlayan Özdemir Orm. Ür. Ltd. Şti. nitelikli lambri, rabıta, çeşitli tip ahşap süpürgelikler, pergole ile kamelyaya yönelik kereste ve yan mamüllerini işleyip satmaya başlamıştır. 1993 yılından itibaren üretim kısımına fırınlama tesislerini kurarak yine bir ilke imza atmıştır. 1995 yılından sonra ise Özdemir dekorasyon işleri ile uğraşan ESCALE markasını Türkiye ye sunmuştur; böylece Escale markası adı altında Escale Sauna, Escale Merdiven, Escale Ahşap Ev üretim ve montaj şeklinde Türkiye'nin her noktasına hizmet verilmektedir. Ayrıca Escale markası altında kapı, pergole, kamelya, doğrama gibi ürünleri yüksek kalitede üretebilmekte ve müşterinin beğenisine sunmaktadır. Özel müşteriler için mekanlarda baştan sona dekorasyon çalışmaları da yapılmaktadır.

Özdemir, her biri konusunda uzman 30 çalışanı ve mühendis kadrosuyla sistemli ve kaliteli çalışmayı ilke edinmiştir

Neden Escale Sauna


Escale Sauna Kalitesi
Escale Sauna, ahşap sektöründeki 50 yıllık birikimin getirdiği tecrübe ile ÖZDEMİR ORMAN ÜRÜNLERİ tarafından üretilmektedir.10 yılı aşkın süredir Türkiye de sauna kültürüne ESCALE markası ile katkıda bulunan Özdemir Orman Ürünleri, kaliteden ödün vermek için hiçbir mazeretin olamayacağına inanmaktadır.

Detaylara Verilen Önem
Sıcak ve nemli sauna ortamında daha çok önem kazanan ahşabın görünmeyen detayları konusunda prensipleri olan bir firmadır. Ahşabı daha tomruk halde alarak son ürün haline gelene kadar her seviyede kendisi işleyerek kaliteyi şansa bırakmamaktadır.

En İyi Malzeme
Saunanız için Türkiye’ den ve yurtdışından gelen en güzel ağaç malzemeyi ayırıyor ve beğeninize sunuyoruz. Yüksek kapasiteli fırınlarımızda kurutarak sauna kullanımına uygun hale getiriyoruz.

En İyi Ekipman
Saunanın kalbi sayılan sauna ısıtıcıları ise, Finlandiya’ da 50 yıllık geçmişi ve tecrübesiyle konusunda Pazar lideri olan Harvia marka kullanılmaktadır. 60’ ı aşkın ülkeye ihraç yapan Harvia, en üst kalite olan AAA koduyla kredilendirilmiştir.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli
Saunanın ahşap bir odadan daha fazlası olduğunun bilincinde, binlerce yıllık bir kültürü Türkiye’ ye doğru tanıtmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Hatalı sauna kullanımının insana faydadan çok zarar getirdiğini biliyor, size olması gerekeni sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.


Escale Sauna da ahşap bir odadan fazlası var...


Gerçek bir sauna keyfi
Sauna,insana sadece doğru kullanıldığında faydalıdır. Aynı şekilde,yanlış ve bilinçsiz projelendirilen saunalar vücudunuza zararlı bile olabilir. Escale Sauna,sizin için en uygun projeyi uygulayacak, size de sadece keyfini çıkarması kalacaktır.

Size Özel Bir Sauna
Müşteri temsilcimiz, isteklerinize göre size en uygun saunayı belirleyecek,aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulacaktır.

Tasarım
Konusunda uzman mühendislerimiz belirlenen saunayı projelendirecek,terleme odasının hassas ayarlarını yapacaktır.

Üretim
Saunanız için en güzel ahşap parçalar seçilecek ve özenle hazır hale getirilecektir.

Montaj
Türkiye’nin neresinde olursanız olun, saunanızı çalışır halde teslim etmek için montaj ekiplerimiz hizmetinizde olacaktır.

Satış sonrası hizmet
Saunanızla ilgili her soru veya sorununuza cevap vermek üzere müşteri temsilcilerimizi hazır beklemektedir.


unutmayın ...


Escale sauna hizmettir…
Görevimiz, size hizmet etmektir. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Yüzünüzdeki tebessüm hep en büyük başarımız olmuştur.

Escale sauna kalitedir....
Çalışma prensibimiz,kalitedir. Ahşaptaki 50 yılı aşkın tecrübemiz, işinde ustalaşmış personelimiz ve kullandığımız en iyi malzemeyle aradığınız kaliteyi sizinle buluşturmak için bekliyoruz.

Escale sauna özendir…
Yaptığımız işe özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, siz de bunu bekliyorsunuz. Ürettiğimiz her parçada bu özeni görebilirsiniz. Kalite, Detaylarda Gizlidir…