ana sayfa | hakkımızda | referanslar | iletişim
 
Saunanın ahşap bir odadan daha fazlası olduğu bilinciyle, binlerce yıllık bir kültürü Türkiye’ ye doğru tanıtmanın sorumluluğu...

Sauna kültürünü yaşatıyoruz

Escale Sauna, ahşap sektöründeki 50 yıllık birikimin getirdiği tecrübe ile ÖZDEMİR ORMAN ÜRÜNLERİ tarafından üretilmektedir.10 yılı aşkın süredir Türkiye de sauna kültürüne ESCALE markası ile katkıda bulunan Özdemir Orman Ürünleri, kaliteden ödün vermek için hiçbir mazeretin olamayacağına inanmaktadır.

Faydalı Bilgiler

Bağlantılar

Tasarım / Kodlama : NormWorks
Sayaç : 22 / 326178

Sauna Sobaları


Sauna ısıtıcılarımız Finlandiya'''' dan ithal HELO ve HARVİA markadır. Helo ve Harvia dünyanın her bölgesine sauana ısıtıcıları ihraç etmektedir. İhraç edilen bu ülkelerden biriside Türkiye'''' dir. Escale Sauna da Helo ve Harvia nın Ankara bayiliğini yapmaktadır. Harvia ısıtıcıları Escale Sauna ve sauna ısıtıcı ithalatçısı tarafından garanti kapsamında piyasaya sürülmektedir. Sauna ısıtıcılarımızdan mekanik ve elektronik bazında hiç bir arızaya sebebiyet vermemektedir. Sauna ısıtıcılarımızda ileriye ve kapatılmasına yönelik tımer vardır. 3 kw ısıtıcıdan 33 kw lık ısıtıcılara kadar güç ve modellerine kadar 27 adet seçenek mevcuttur.Sauna ısıtıcılarımızı üç grupta toplarsak; Küçük tip sauna ısıtıcıları, Orta tip sauna ısıtıcıları, Büyük tip sauna ısıtıcıları olarak adledebiliriz.


L Profı Sauna sobası (Büyük 18-60m3 arası)

K Club Sauna Sobası (Orta 11-20m3 arası)

Senator Sauna sobası (Orta 8-14m3 arası)

Kip Suna Sobası (küçük 3-11m3 arası)

Terminatör Sauna Sobası (küçük 3-11m3 arası)

TopClass Model Sauna Sobası (küçük 3-9 m3 arası)

Forte Model Sauna Sobası (küçük 4-11 m3 arası)

Vega Model Sauna Sobası (küçük 5-11m3 arası)

HELO LAAVA SAUNA ISITICISI

HELO CUP SAUNA ISITICISI

HELO MAGMA SAUNA ISITICISI