ana sayfa | hakkımızda | referanslar | iletişim
 
Saunanın ahşap bir odadan daha fazlası olduğu bilinciyle, binlerce yıllık bir kültürü Türkiye’ ye doğru tanıtmanın sorumluluğu...

Sauna kültürünü yaşatıyoruz

Escale Sauna, ahşap sektöründeki 50 yıllık birikimin getirdiği tecrübe ile ÖZDEMİR ORMAN ÜRÜNLERİ tarafından üretilmektedir.10 yılı aşkın süredir Türkiye de sauna kültürüne ESCALE markası ile katkıda bulunan Özdemir Orman Ürünleri, kaliteden ödün vermek için hiçbir mazeretin olamayacağına inanmaktadır.

Faydalı Bilgiler

Bağlantılar

Tasarım / Kodlama : NormWorks
Sayaç : 22 / 326178

Buhar Kabinleri


Yapmış Olduğunuz En Lüks Banyo... Buhar banyosu, hem vücudu hem de ruhu canlandırır. Günlük uğraşlardan kaçtığınız bir sığınak bir limandır. Buhar banyosu odasında tümüyle rahatlarsınız.Buhar banyosunun sonunda düşünceleriniz bu özgür deneyimle daha üst bir düzleme ulaşır. Yatıştırıcı buhar bulutlarına sarmalanmış olarak hayatınızın en eğlenceli banyo deneyimini yaşayabilirsiniz. O tatlı sıcaklık ve yüksek nem cildinize masaj yapar kan dolaşımınız artırır ve gergin kaslarınız gevşetir. Aynı zamanda buhar, gözeneklerden cildinizin derinliklerinize nufüz eder, cildi arındırır, onu yumuşak ve pürüzsüz hale getirir Banyo bittikten uzun süre sonra bile canlı ve enerjik kalmanızı sağlar. Üç Çeşit Buhar Odası Yapılabilir * A-İleri teknoloji ürünü özel malzemeden değişik renklerden üretillen demonte tasarlanmış ithal buhar odası kabinleri alabilirsiniz.Firmamızın satış yaptığı Cleopatra buhar kabinlerinin romantıca modeli (Koltuk oturmalı ) ve Standart modeli (Izgaralı sistem oturma) mevcuttur.Banyonuzun ebatlarına göre kabinlerden birisini seçtiğinizde,Duvar panellerine entegre oturma grupları ile kurulmaya hazır olarak sevk edilir. Standart ekipman arasında doğal adonize alimünyum çerçeveli ve kapı kollu temperli emniyet camından kapı, havalandırma delikleri ve bağlantı parçaları bulunmaktadır.Escale Sauna''''nın uzman ekiplerince bir günde kurulumu tamamlandığında buhar banyosunun zevkini çıkarma zamanı başlamıştır. * B-Sizin belirlediğiniz oda içine Escale Saunanın uzman ekiplerince maliyeti düşürülmüş Cleopatra buhar banyolarındaki standart model benzerinin kurulması ile buhar banyosu oluşturulur.Bu yerli modelde duvarlar akrilik lambrilerden döşenir.Sonra tavan tonoz şekle dönüştürülür. Oturma gruplarıda pvc den ızgaralı sistem yapılır.Yine buhar odasının cam kapısı aliminyum kasalı temperli cam dan oluşan ister İthal Harvia cam kapı ister Escale Sauna nın üretiği cam kapı takılarak buhar odası oluşturulur.Son aşamada Harvia veya Cleopatra buhar jeneratörünün takılması ile buhar üretimine geçildiğinde buhar odası hazırdır. C- Her hangi bir odanın içinde duvarlar seramik,granit,mermer ve cam mozaik gibi malzemelerden kaplanarak buhar banyo odası oluşturulur.Tavan kısımda su damlacıklarının kenarlardan damlamasını sağlamak için tonoz şeklinde bakır veya alimünyum malzemeden tavan sistemi kurulur.Oturma grubuda mermerden yapılarak buhar odası oluşturulur.Son aşamada ise odanın büyüklüğüne göre hesaplanmış Harvia nın buhar jeneratörünü yerleştirerek buhar banyosunun yapımı tamamlanır Geriye size lüks banyonun zevkini çıkarmak Hazır Cleopatra Buhar Banyosu Ölçüleri Romantıca Model (2400x865)-(2400x1615)-(2400x2365)-(2400-3115)-(2400x3865)-(2400x4815) Standart Model (2120x1635)-(2620x1635)-(3120x1635)-(3120x2135)-(3120x2635)-(3120x3635)-(3120x4135) mm dir.


CLEOPATRA ROMANTICA

CLEOPATRA JUPITER

CLEOPATRA STANDART

CLEOPATRA COMPACT

CLEOPATRA ORION SPECIAL DESIGN

CLEOPATRA ORION KÖŞELİ KABİNLER

CLEOPATRA SATURN

CLEOPATRA VENUS

CLEOPATRA EXCLUSIVE, CONFORT

HELO JENERATÖR

HARVİA JENERATÖR